1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 18
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
Ola Olka

Odpowiedzi: 549
Wyświetleń: 194737

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2022-09-07, 08:24   Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
crayzy dołączam się do ciebie. bardzo ładnie to ujęłaś.
basik78 trzymaj się, pozdrawiam i uściski
  Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
Ola Olka

Odpowiedzi: 549
Wyświetleń: 194737

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2022-03-30, 13:16   Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
basik78 dzielnie sobie radzisz z tą trudną sytuacją. Wyniki jak czytam nie wniosły dużo nowego - tzn złego nowego, czy sie mylę? Cieszmy się z jak najdłuższej stabilizacji.
Pozdrawiam serdecznie
  Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
Ola Olka

Odpowiedzi: 549
Wyświetleń: 194737

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2022-01-14, 08:31   Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
basik78 napisał/a:
apach był, smak był , węch był....i covid- nie rozumię i nie rozwijam tematu bo nie mam sił
Przy omikronie nie traci się ani węchu ani smaku i zapewne ten rodzaj miał. Ale przebieg jest "lżejszy". Przy delcie mogło być gorzej....
basik78 napisał/a:
Chcę- cóż za określenie- chcę- mojego Krzysia z przed dwóch miesięcy-chcę-małe słowo.
Bardzo mi przykro, to oczywiste że tego chcesz ale to może albo długo potrwać albo niestety nie wrócić.
basik78 napisał/a:
Będzie badanie krwi i wizyta kontrolna - lekarz ma stwierdzić co dalej-a ewentualny Rezonans pod koniec stycznia-nie wiem co nas czeka i czy będzie kontynuacja leczenia czy zmiana.
Zapewne będzie to uzależnione od ogólnej kondycji męża. Oby był na tyle silny żeby mógł kontynuować leczenie.
Uściski, trzymaj sie , pozdrawiam serdecznie.
  Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
Ola Olka

Odpowiedzi: 549
Wyświetleń: 194737

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2020-04-22, 12:57   Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
basik78 napisał/a:
Kochani dziś znów podobne objawy u męża :uuu:
Bełkotanie, brak logicznych słów, niemoc wypowiedzenia logicznego zdania.
Zmieniony głos i złe słyszenie-słyszał mnie jak by echo.
Słabość.
Zapytaj neurologa czy to mogl byc mikroudar. Moj tato mial wlasnie takie objawy. Wszystko sie cofnelo po paru godzinach ale jednak... ostroznosc nie zawadzi
Pozdrawiam serdecznie
  Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
Ola Olka

Odpowiedzi: 549
Wyświetleń: 194737

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2019-10-18, 09:07   Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
basik78 napisał/a:
Dziś już wiem że mógł być to udar lub wylew z tym że delikatny.
Napewno był to mikroudar. Wskazuje na to fakt że objawy udaru szybko się cofnęły. Może to być jednorazowy incydent, nieraz bywa że ludzie przeżywają nawet kilka mikroudarów. Nie można go jednak lekceważyć gdyż może też (i często bywa) zapowiedzią normalnego udaru. U mojego taty udar - ten prawdziwy pojawił się po 3 miesiącach od mikroudaru i niestety w sumie doprowadził do śmierci.
O mikroudarze poczytaj tu: https://www.poradnikzdrow...-euWA-t8Ay.html
Pozdrawiam serdecznie
  Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
Ola Olka

Odpowiedzi: 549
Wyświetleń: 194737

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2019-10-11, 07:52   Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
basik78 napisał/a:
mamy dalej Stagnację :-D
I tą Panią Stagnację proszę gościć jak najdłużej :mrgreen:
  Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
Ola Olka

Odpowiedzi: 549
Wyświetleń: 194737

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2019-07-31, 08:25   Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
basik78 napisał/a:
Kochani ja melduję z frontu że u nas Stagnacja :)
I tak trzymaj! Uściski.
Pozdrawiam serdecznie :)
  Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
Ola Olka

Odpowiedzi: 549
Wyświetleń: 194737

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2019-03-25, 08:12   Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
marzena66 napisał/a:
Czy w formie płynnej czy w tabletkach w Relanium substancją czynną preparatu jest diazepam
Wiem Marzenka. Po prostu w formie kropli - moim zdaniem - łatwiej dozować / ograniczać.
Smak tych kropli jest jednak koszmarny.
Pozdrawiam serdecznie
  Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
Ola Olka

Odpowiedzi: 549
Wyświetleń: 194737

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2019-03-22, 18:30   Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
basik78 napisał/a:
ps.nie wiedziałam że jest Relanium w kropelkach
Tak. Nazywa się to zawiesina doustna ;) . Srodek czynny to diazepam.
Pozdrawiam serdecznie
  Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
Ola Olka

Odpowiedzi: 549
Wyświetleń: 194737

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2019-03-21, 08:51   Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
basik78 napisał/a:
Już nie wiem czy mąż jest uzależniony od tego Relanium czy Ono jest bezpieczne i pomaga?
Relanium jest lekarstwem od którego można się uzależnić - niestety. Może warto by było zmienić tabletki na krople doustne? Szybciej działają po podaniu i można lepiej regulować dozowanie (odpowiednią ilością kropelek).
Pozdrawiam serdecznie
  Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
Ola Olka

Odpowiedzi: 549
Wyświetleń: 194737

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2019-02-25, 08:05   Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
Cytat:
Podałam mu Relanium całą tabletke....i czekam...tylko na co...
Tylko na jakąkolwiek poprawę - inaczej nie myśl... Trzymaj się...
Pozdrawiam serdecznie
  Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
Ola Olka

Odpowiedzi: 549
Wyświetleń: 194737

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2019-01-25, 08:43   Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
basik78 napisał/a:
CRP- 20.12.2018-37,70
CRP- 14.01.2019-62,40
CRP- 24.01.2019-78,30.
U osób zdrowych CRP podwyższone świadczy o stanie zapalnym w organiźmie.
Cytat:
CRP powyżej 3,1 do 10 mg/l z bardzo dużym prawdopodobieństwem wiąże się z obecnością reakcji zapalnej (najczęściej spowodowanej zakażeniem) w organizmie
CRP < 40 mg/l – oznacza łagodne zapalenia, infekcje wirusowe, ciążę
CRP < 200 mg/l – oznacza infekcje bakteryjne,
CRP < 500 mg/l – pojawia się w przypadku ciężkich zakażeń bakteryjnych i oparzeń
źródło: https://www.poradnikzdrow...-Sj7e-XhdF.html

Występuje jednak zależność między CRP a rakiem. Białko CRP u osób z nowotworami wytwarzane jest w bardzo dużych ilościach. Dlatego jego stężenie we krwi może znacznie przekroczyć 500 mg/l, a nawet dać wynik czterocyfrowy.

Pozdrawiam serdecznie
  Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
Ola Olka

Odpowiedzi: 549
Wyświetleń: 194737

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-10-26, 11:11   Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
basik78 napisał/a:
Kocham GO nad życie i serce mi pęka bo z jednej strony wiem że nie jest za ciekawie a z drugiej strony czekam na cud uzdrowienia.
Wszyscy czekamy z nadzieją na taki cud.... Cóż tu powiedzieć - życzę każdemu by się zdarzył ale życie czasami bywa tu nie takie łaskawe. Zyj teraz chwilą, myśl jakie masz szczęście że kochasz i jesteś kochana. Przesyłam serdeczne uściski.
Pozdrawiam serdecznie
  Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
Ola Olka

Odpowiedzi: 549
Wyświetleń: 194737

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-09-07, 07:54   Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
basik78 napisał/a:
o co chodzi z zębami i 7mm zmianą.
Piszą że to zmiany zapalne - może jakiś dentysta by to obejrzał i coś dał na złagodzenie obrzęku?
basik78 napisał/a:
Czy wątroba jest zaatakowana?
Coś małego na tej wątrobie jest czego wcześniej nie było ale narazie stabilne - nie powiększa się, nie zmienia. Trzeba obserwować - trudno coś w tej chwili zrobić.
basik78 napisał/a:
Lekarz powiedział że najważniejsza jest glowa ze jest stabilnie.
Też tak myślę. Trzymaj się |buziaki|
Pozdrawiam serdecznie
  Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
Ola Olka

Odpowiedzi: 549
Wyświetleń: 194737

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-08-30, 08:35   Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
basik78 napisał/a:
Zanim mąż usnał po lekach z pogotowia...powiedział mi._ kochanie ty byś mnie nawet z Titanica uratowala❤
|buziaki| |buziaki| dzielna, dzielna dziewczyna i żona
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group